ETAP POCZUJ

ETAP POCZUJ

Angażujemy wszystkie zmysły dziecka w poznawanie świata matematyki. Zaczyna ono dostrzegać, że matematyka otacza je wszędzie a to sprawia, że staję się ona namacalna i bliska. Poprzez doświadczanie zmysłami abstrakcja staje się rzeczywistością. Zajęcia  nigdy nie są nudne, używamy przeróżnych rekwizytów, organizujemy zabawy ruchowe, używamy gier planszowych. Dzieci mają szansę naprawdę dotknąć i poczuć matematykę. Dzięki temu nigdy nie jest to sucha teoria.

ETAP POZNAJ

ETAP POZNAJ

Wdraża kreatywność dziecka dla zagadek i problemów matematycznych. Dziecko uczy się kreować sposoby znajdowania właściwych odpowiedzi, samo szuka rozwiązania. Pokazujemy, że nie ma jednej słusznej ścieżki dochodzenia do rozwiązania.

ETAP POKOCHAJ

ETAP POKOCHAJ

Uświadamia dziecku, że matematyka nie ma nic wspólnego z nudą i siedzeniem w ławce oraz niejasnymi zapisami. Dzieci przez aktywizację procesów twórczych uczą się, że matematyka może być świetną zabawą.

JAK TO SIĘ ZACZEŁO

JAK TO SIĘ ZACZEŁO

Jako prawdziwi pasjonaci i wieloletni praktycy stworzyliśmy autorski program naukowy ponieważ wierzymy, że każde dziecko może nauczyć się matematyki jeżeli tylko dostanie szansę poznania jej w sposób interesujący. Nasz autorski program Easy Math powstał z myślą o uczeniu dzieci matematyki w sposób ambitny i ciekawy.

NASZE SCENARIUSZE

NASZE SCENARIUSZE

Metoda Easy Math została opracowana przy współpracy z doktorantami wydziału matematyki Politechniki Białostockiej i regularnie poddawana jest weryfikacji pod względem metodologii i atrakcyjności dla dzieci, które są naszymi najsurowszymi krytykami. W okolicach Białegostoku nie ma drugiej takiej szkoły z czego jesteśmy dumni i za co jesteśmy doceniani.

NASZA KADRA

NASZA KADRA

Najlepsi specjaliści, doświadczeni metodycy, absolwenci studiów ścisłych oraz nauczyciele – to oni tworzą kadrę 3×3 Ignatki. I niezależnie od tego, jakie doświadczenie posiadają, przed podjęciem pracy w naszej szkole przechodzą gruntowne szkolenie przygotowujące do pracy według metodologii Easy Math. Dzięki temu nasi nauczyciele to z jednej strony wykwalifikowani specjaliści, a z drugiej – osoby, które stale się rozwijają i swoją pasją do matematyki inspirują dzieci.

Kontakt

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.