easy math

Co to jest Easy Math ?

Easy Math to nasz autorski program, który powstał z myślą o uczeniu dzieci matematyki w sposób ambitny i ciekawy. Jesteśmy przekonani, że nauka nie musi kojarzyć się z nudą, przymusem i czymś bardzo trudnym. Zadbaliśmy o to, by ograniczyć siedzenie w ławkach do minimum, a w zamian za to postawiliśmy na ruch, gry i dobrą zabawę. Abstrakcję zamieniliśmy w realia.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby dziecko lubiło matematykę, nie bało się jej i nie zniechęcało do tego przedmiotu już na początku edukacji. Dlatego u nas – w myśl strategii 3xP – dzieci najpierw poznają fascynującą stronę matematyki, a później się w niej zakochują.

Korzyści, jakie przynosi metoda Easy Math

Dbamy o to, co najważniejsze – dlatego zajęcia przygotowane w oparciu o metodę Easy Math są ambitne i ciekawe i nie wymagają ciągłego siedzenia w ławkach i uczenia się na pamięć zbędnych rzeczy. Nasi uczniowie sami dochodzą do rozwiązań, co pozwala im nabrać wiary we własne możliwości – dzięki temu nawet widząc trudne zadanie, nie boją się podjąć próby rozwiązania go.

Wiedząc, jak wiele zagadnień to dla uczniów czysta abstrakcja, zadbaliśmy o mnóstwo dodatkowych rekwizytów, które umożliwiają „dotknięcie” matematyki i doświadczenie jej różnymi zmysłami. Dzięki naszym zajęciom dzieciom o wiele łatwiej jest zrozumieć nawet najtrudniejsze zagadnienia matematyczne, których rozwiązanie dostarcza im mnóstwa satysfakcji

Nasza Kadra

Najlepsi specjaliści, doświadczeni metodycy, absolwenci studiów ścisłych oraz nauczyciele – to oni tworzą kadrę 3×3 Ignatki. I niezależnie od tego, jakie doświadczenie posiadają, przed podjęciem pracy w naszej szkole przechodzą gruntowne szkolenie przygotowujące do pracy według metodologii Easy Math. Dzięki temu nasi nauczyciele to z jednej strony wykwalifikowani specjaliści, a z drugiej – osoby, które stale się rozwijają i swoją pasją do matematyki inspirują dzieci.

ZAPISZ DZIECKO NA KURS

Kontakt

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.